З Днем Незалежності!

З Днем Незалежності, друзі!
Мудрості всім нам, бути вільними і незалежними від власних страхів і всіх інших свідомих і несвідомих проявів егоїзму, що обов’язково породить мир і радість на цій святій землі.
Слава Україні!

 

 

 

 

Мистецьке безсоння, або ніч, проведена у храмі книги

     В ніч з 4 на 5 серпня у Золочівській центральній районній бібліотеці імені Івана Франка в рамках проведення Золочівських фестин «Наші» відбувся захід Ніч у бібліотеці «Мистецьке безсоння». Модератором заходу була улюблена поетеса молоді Золочівщини, член НСПУ Катя Тихонова.
Таке дійство вже втретє відбувається в нашому місті, і щороку захід збирає нових і нових учасників. Письменники, поети та музиканти Золочева та області дивують і зачаровують глядачів своєю творчістю. Натхненником проведення творчого дійства у Золочеві вперше став Михайло Гарматюк.
Цього року перед присутніми виступили: поетеса, член НСПУ Ольга Кіс, яку молодь назвала золочівською Ліною Костенко, талановита молода авторка Юлія Сливка (м. Львів). Глибоко-духовною і ніжною поезією поділилися із глядачами поетеси Ірина Білінська, Ірина Сак, Анна Тріль. Незламна патріотка України, медик за фахом і лірик в душі – гостя зі Львова Оксана Романів зі своїм нареченим Сергієм Кондрацьким не лише читали вірші, а й виконували їх під гітарний акомпанемент.
Під оплески глядачів виступав бард зі Львова Ярослав Пиж (Славко з  Лугової), а родзинкою вечора став виступ талановитої юної школярки, учениці 7 класу ЗОШ № 3 м. Золочева Вікторії Блашків, дитячі твори якої не залишили байдужими жодного дорослого.
Усіх при вході у читальну залу бібліотеки зустрічали добрим словом та цукерками юні козаки – Орест  та Андрій Чекайло, а  зала була наповнена музикою у виконанні талановитих музикантів: гітариста Володимира Посполити та акордеоніста Семена Ничвида.
Допомогли у підготовці мистецького заходу і провели ніч разом з організаторами та гостями  директор бібліотеки Іванна Марчак, бібліотекарі Віра Шафранська, Інна Джегур, Оксана Кармазин та Оксана Замківська, волонтери Ярина Цоба, Семен Ничвид, Соломія Борух.
Під час заходу можна було оглянути виставку картин золочівської художниці Оксани Литвиненко і фотовиставку, організовану бібліотекарями.
Також в бібліотеці проводились різні майстер-класи: орігамі з паперу, красиві та оригінальні коралі власноруч. Під час невеликих перерв на каву можна було поспілкуватися з письменниками та бібліотекарями, прочитати  книгу та переглянути короткометражний фільм.
Коли ніч опустила свою завісу на землю, усі учасники заходу сіли у коло і читали вірші улюблених авторів, у прочинені вікна линула музика, переплітаючись з мелодіями серпневого дощу, який нашіптував нові сюжети і дарував прохолоду й натхнення авторам та їх симпатикам.
Такий захід цікавий як для молоді, так і для старшого покоління, адже там можна поділитись своєю творчістю, послухати поезію видатних українських та зарубіжних авторів або просто насолоджуватися тихою і дружньою атмосферою в бібліотеці.
Ця ніч була насправді чудовою!

Соломія Борух, учениця 11 класу ЗОШ № 1 м. Золочів

Джерелоhttp://nus.in.ua/novyny-zolochivschyny/2987-mistecke-bezsonnya-abo-nch-provedena-u-hram-knigi.html

Літературно-мистецька акція, ніч у бібліотеці – “Мистецьке безсоння”. Наживо

Наживо Літературно-мистецька акція, ніч у бібліотеці – “Мистецьке безсоння”.

Опубліковано Золочів. нет 4 серпня 2017 р.

 

 

За матеріалами Золочів.нет

 

 

З Великоднем!

 

Друзі мої, вітаю усіх з Великодніми святами!!!
Нехай СВІТЛО Христового Воскресіння проникне у найтемніші куточки кожної душі і дасть плоди безмірної ЛЮБОВІ!
Христос Воскрес!

 

346171_2

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

 

15800532_1313376528733947_1864370264560776167_oЗ Новим Роком та Різдвом Христовим, друзі!

Вітаю кожного з вас і дякую вам за ПРИСУТНІСТЬ у моєму житті.
За те, чого ми РАЗОМ навчилися і маємо ще навчитися.
За те, що ми РАЗОМ пройшли цей рік і тепер починаємо нову сторінку…
Бажаю КОЖНОМУ з нас розпочати її усміхненими, оновленими і готовими до нових пригод, залишаючи позаду усі свої негаразди та немочі, як пройдений урок. Нехай КОЖНЕ серце наповнюється любов’ю, а душа зростає у своєму світлі. Не біймося мріяти і любити – бути самим собою, аби привид страху не сковував наші крила, бо НАСПРАВДІ УСЕ НЕ ТАК, ЯК НАМ ЗДАЄТЬСЯ))
Будьмо справжніми!
Щасливого Нового Року і Веселих свят!!!

 

 

 

СОН

Я так і знала – цей світ несправжній!
Він нас поглинув, у нас живе.
І мрії наші такі відважні,
тому що серце – таки живе.
Хоч сон глибокий – не добудитись,
не докричатися – і нехай…
Ми один одному будем снитись!
Ти тільки серця не вимикай.
Ще зовсім трішки, а там – світанок.
В мені вже пісня його звучить…
Цей сон розтане і згоїть рани
любові музика. Відболить
і ми прокинемось, як раніше.
Як прокидалися сотні раз…
Бо є щось краще, щось важливіше
того, що може вмістити час,
того, що може збагнути розум,
такий упевнений у собі…
Цей сон розтане, піде із грозами…
Усе – для тебе.
Усе – в тобі.